WIADOMOŚCI

A A A

TURNIEJ W PIŁKĘ SIATKOWĄ

W dniu 15.06.2016r. odbył się IV Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez WTZ Świdnica. Nasz ośrodek reprezentowało sześciu graczy, którzy zajmowali na boisku następujące pozycje: kapitanem Naszego teamu a zarazem rozgrywającym był Marcin Mormol, pozycje atakującego zajął Aleksender Grygiel, funkcje środkowych obieli Jarosław Frontczak i Stanisław Osłoński, a pozycję przyjmujących zajęli Mariusz Kędzierski i Łukasz Sokołowski.

Nie możemy też zapomnieć o rezerwowym naszej reprezentacji Adamie Kędzierskim, który był gotowy wejść na boisko w każdej chwili.

Podczas meczów zagrzewali Nas do walki swoim dopingiem Nasi koledzy i koleżanki z Ośrodka, którzy bardzo wierzyli w naszą wygraną. W pierwszym meczu szło nam bardzo dobrze, początkowo prowadziliśmy, jednak pod koniec meczu straciliśmy czujność i przegraliśmy 15:12. To obudziło w nas motywację do dalszej walki i poprowadziło do pięknego zwycięstwa w następnym meczu 15:1. I w taki właśnie sposób dostaliśmy się do rozgrywek finałowych, gdzie zmierzyliśmy się z najlepszą drużyną o pierwsze miejsce. Walka była zacięta, żadna ze stron nie chciała odpuścić i oddać ani jednego punktu bez walki. W pierwszym secie wygraliśmy 5:3, natomiast drugi set okazał się dla Nas pechowy i przegraliśmy 15:12.

Między meczami mieliśmy okazję zregenerować siły spożywają słodki poczęstunek i masę witamin w postaci owoców, a także pyszne kiełbasy z grilla.

Turniej był dobrą okazją do integracji z innymi Ośrodkami ale także odkrył talent do gry w piłkę siatkową Naszych chłopców.