WIADOMOŚCI

 

   

A A A

  

NASI PODOPIECZNI PODCZAS KWARANTANNY


 

Krzysztof bardzo ciężko pracuje i wykonuje wszystkie treningi w domu ...:) świetnie Krszysiu, baaaaardzo dobrze...

Powodzenia!:) 

   

   

   

   

   

 


Wiosenne prace... fantastycznie Roksi jak zawsze???? a jednocześnie zadanie domowe wykonane. Bardzo Nas cieszą wszystkie zdjęcia od Was.. to znaczy, ze jesteście w pełni sił i świetnie sobie radzicie. Pozdrawiamy. "

   
 
   
 

 


Judytko przepiękne prace.. wiosna w pełni. Dziękujemy i pozdrawiamy cieplutko !:)"


 
   
 
   
 
 

 


Krzysiu gratulujemy samozaparcia :) wykonałeś prawdziwy wiosenny trening porządkowy.. mycie okien to jedno z najmniej przyjemnych czynności ;) 

Brawo, pozdrawiamy!


 
   
 


Roksana wspaniale spedza swój czas oraz nie zapomina odrobic zadanych prac domowych oraz zajęć:) Brawo Roksi, powodzenia. 

Pozdrawiamy.

   

   

   

   


Tak Andrzej pracuje w domu. Prawdziwy trening kulinarny w jego wykonaniu. Bardzo się cieszymy z postępów. Oby tak dalej ...czekamy na kolejne osiągnięcia:) 

Pozdrawiamy!

 

   

   
 
   

 


Jak widać Andrzej i Roksana dają przykład wzorowej postawy podczas wyjść i zakładają maseczki. Za ich przykładem pamiętajmy o tym wszyscy. Brawo!

   


Nasi podopieczni pomimo zawieszenia działalności ośrodka wykonują wiele pracy, treningów oraz zajęć w domu. Zarówno bardzo aktywnie jak i przyjemnie spędzają czas. Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie. Powodzenia! :)

   

   

   

 

 


Pamiętajmy tak jak Andrzej o tym co najważniejsze.. o rehabilitacji i ćwiczeniach. Brawo Andrzeju :) Zachęcamy wszystkich do ćwiczeń. Pozdrawiamy!

   


Przesyłamy pozdrowienia od naszej zwariowanej Roksany, która nawet siedząc w domu nie ma czasu się nudzić:) jej propozycje spędzania czasu wolnego...

   

   


Nasza Judyta nie zna słowa nuda... Podczas kwarantanny oddaje się zajęciom plastycznym
Zostaje w domu i aktywnie spędza czas :) :) Pozdrawiamy! Oby tak dalej.

 
   
 
   
 
   
 
 


  

     

     |  do góry  |