WIADOMO¦CI

 

   

A A A

  

„Galeria pod Aniołem”


 

W malowniczej miejscowo¶ci Dobków położonej w Górach Kaczawskich znajduje się urokliwe miejsce pełne czarów założone przez Pani± Bogusławę i Pana Zenona Rudnickich. Znajduj±ca się tam „Galeria pod Aniołem” prowadzona przez fantastyczne, energiczne kobiety pełne humoru zaprasza na warsztaty ceramiczne oraz wszelkiego rodzaju wypieków.

My również trafili¶my do góralskiej chatki z drewna, aby nauczyć się wypiekać przepyszne rogaliki. To urocze miejsce pełne spokoju i wspaniałych zapachów dało nam możliwo¶ć na rozwój talentów cukierniczych i twórczo¶ci w bardzo aktywny sposób.

Oprócz rogalików mieli¶my okazję do rozpoznawania rodzajów zbóż, rozwi±zywania zagadek oraz wzięli¶my udział w przygotowanych przez Pani± Bogusię i Pani± Asię konkursach.

Nie brakowało również skocznej muzyki i tańców:)

Ciężka praca oraz ¶wietna zabawa uwieńczona została poczęstunkiem ze ¶wieżo upieczonych rogalików, które własnoręcznie każdy z nas wykonał. To nie koniec przygody z paniami z góralskiej chatki ;) kolejne spotkanie już w styczniu… Do zobaczenia. Pozdrawiamy!:)

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
  

 
 


  

     

     |  do góry  |