WIADOMOŚCI

 

   

A A A

  

II Integracyjna Gra Terenowa Doliną Różaneczników


 

W tym roku mieliśmy zaszczyt gościć na „II Integracyjnej Grze Terenowej Doliną Różaneczników” zorganizowanej przez nasz ośrodek ekipy z 6 zaprzyjaźnionych placówek. Podchody odbyły się w piątek 26.07.2019r. W Książańskim Parku Krajobrazowym dzięki przychylności i współpracy z Nadleśnictwem Wałbrzych oraz Leśnictwem Świebodzice.

Już z samego rana witała nas przepiękna pogoda oraz świetne humory. Podczas spaceru ścieżką przyrodniczo-dydaktyczną „Doliną Różaneczników” każda z siedmiu grup oznaczona swoim kolorem, zbierała 20 stopek z przeróżnymi zadaniami. Dodatkowo czekały na wszystkich słodkie niespodzianki, które ukryte zostały przy drodze. Każda z drużyn znakomicie się spisała i wykonała wszystkie przygotowane zadania. Uczestnicy wykazywali się wiedzą, sprytem, zręcznością, cechami opiekuńczymi i pracą zespołową.

Podchody zostały zwieńczone poczęstunkiem oraz wręczeniem nagród za uczestnictwo. Bardzo dziękujemy przybyłym gościom za wspaniałą zabawę oraz atmosferę i zapraszamy serdecznie za rok! :) Pozdrawiamy.

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
  
   
 
   
 


 


  

     

     |  do góry  |